sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Sms pôžička Poštová banka

Poštová banka poskytuje pôžičku, ktorá je rýchla a jednoduchá na vybavenie. K tomu sa jedná o bezúčelovú pôžičku, takže banka nebude požadovať, aby ste dokladovali, na čo ste požičané peniaze použili. Vďaka tomu sa táto pôžička stala veľmi obľúbenou.

Jedná sa o SMS úver od Poštovej banky, pri ktorom si môže klient požičať aj nižšie sumy peňazí, presnejšie od 36 do 190 EUR. O pôžičku môže žiadať fyzická osoba (vo veku od 18 rokov, pričom v čase konečnej splatnosti úveru nesmie presiahnuť vek 70 rokov), ktorá je občanom Slovenskej republiky alebo osobou, ktorá má trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky.

Možná výška úveru a odplaty:

čiastka úveru výška odplaty
36 EUR 6 EUR
39 EUR 9 EUR
60 EUR 10 EUR
65 EUR 15 EUR
68 EUR 18 EUR
120 EUR 20 EUR
130 EUR 30 EUR
180 EUR 30 EUR
190 EUR 40 EUR

Postup pri žiadaní o pôžičku:

1.) Žiadateľ o pôžičku zašle SMS na telefónne číslo 0910 511 511 v požadovanom tvare, ktorý je:

[3miestny kód označujúci distribučný kanál – ako nepovinný údaj v SMS] [suma úveru v EUR] [krstné meno] [priezvisko] [ulica trvalého bydliska] [číslo] [obec] [poštové smerovacie číslo] [rodné číslo] [číslo občianskeho preukazu alebo dokladu o pobyte] [číslo účtu na čerpanie úveru/kód banky – ako nepovinný údaj v SMS]

2.) Banka kontaktuje klienta telefonicky, kde si overí údaje, prípadne vyžiada ďalšie potrebné údaje. Potom je vám pomocou SMS zaslaný verdikt, či bola vaša žiadosť schválená alebo neschválená. V SMS sú údaje o úvere, ako výška úveru a doba splácania úveru.

3.) V prípade schválenia musíte akceptovať žiadosť zaslaním SMS na číslo 0910 511 511 v tvare „SUHLASIM“.

4.) Banka vám poskytne peňažné prostriedky podľa dojednania.

5.) Doba splatnosti sa ráta od času, kedy zašlete pomocou SMS akceptáciu. Doba splácania je daná v SMS. Splatiť úver môžete aj predčasne, ak doba splácania úveru je viac ako 1 mesiac. Splatiť úver predčasne môžete vtedy, ak banke doručíte upovedomenie, a to najmenej 10 dní pred predčasným splatením.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky cez SMS a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.