sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na zmenku ihneď

Pôžička na zmenku je spôsob, ako získať peniaze rýchlo, jednoducho a na čokoľvek. Jedná sa o bezúčelovú pôžičku, ktorú vám môže poskytnúť banka, nebankové spoločnosti, ale aj súkromní poskytovatelia pôžičiek.

Výhodou zmenky je, že ju môže získať ktokoľvek, kto dosiahne vek 18 rokov. Nezáleží či je nezamestnaný, dôchodca alebo riadne pracuje. To či vám bude pôžička na zmenku poskytnutá, závisí len od veriteľa, ktorý sa rozhodne podľa vlastného uváženia. Vašou úlohou je nájsť si veriteľa, ktorý vám bude ochotný pôžičku na zmenku poskytnúť, potom musíte zmenku vyplniť a ísť do banky, kde vám bude hodnota určená na zmenke vyplatená.

Čo je zmenka?

Zmenka je písomný záväzok, že jej majiteľovi bude vyplatená dohodnutá suma, a to v dohodnutej lehote, ktorá je stanovená na zmenke.

Dlžník nepotrebuje dokladovať príjem, zakladať nehnuteľnosť alebo ručiť ručiteľom, pretože ručí samotnou zmenkou.

Poskytovateľ pôžičky sa aj napriek tomu nemusí obávať, pretože na zmenku sa viaže zmenkový a šekový zákon č. 191/1950 Zb. Ak nebudete schopný požičané peniaze splácať, veriteľ od vás môže peniaze vymáhať a  môže zmenku predložiť súdu, ktorý vám vydá platobný príkaz. Zmenku taktiež považujeme za cenný papier, takže s ňou môžeme obchodovať (predávať a nakupovať).

Zmenka musí obsahovať:

  • označenie, že ide o zmenku, pojaté do vlastného textu listiny v jazyku, v ktorom je zmenka napísaná,
  • dátum a miesto vystavenia zmenky,
  • dátum splatnosti zmenky,
  • sumu, na ktorú je vystavená s menou,
  • meno platcu (v prípade cudzej zmenky),
  • meno komu sa vyplatí,
  • miesto uhradenia,
  • meno, adresa a podpis vystaviteľa zmenky.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžička bez registrov a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.