sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na vyplatenie pôžičiek

Ak súčasne máte viac pôžičiek, za každú pôžičku musíte platiť úrok a každá pôžička má inú dobu splatnosti. To môže byť veľmi nevýhodné, pretože na úrokoch zaplatíte veľa peňazí.

Tieto pôžičky však môžete predčasne splatiť a nahradiť ich jednou pôžičkou, ktorá bude pre vás výhodnejšia.

Nahradiť viacero pôžičiek jednou môžete dvoma spôsobmi. Prvým je, že ich nahradíte pôžičkou na čokoľvek a druhou možnosťou je konsolidačný úver, ktorý je určený na splatenie iných pôžičiek.

Pôžička na čokoľvek

Ak chcete pôžičky, ktoré máte nahradiť jednou pôžičkou, pred tým ako zažiadate o pôžičku v banke si zrátajte, koľko peňazí vám treba, aby ste boli schopný splatiť predčasne všetky ostatné pôžičky. Potom zažiadate o pôžičku na čokoľvek, pri ktorej môžete požiadať aj viac peňazí, ako vám treba na splatenie všetkých pôžičiek.

Ak chcete získať takúto pôžičku, nemusí vám byť schválená, pretože poskytovateľ usúdi, že nemáte dostatočnú platobnú schopnosť na splácanie novej pôžičky. Riešením môže byť potvrdenie banky o predčasnom splatení pôžičiek.

Konsolidačný úver

Ak chcete pôžičku na vyplatenie pôžičiek, môžete využiť aj konsolidačný úver, pri ktorom neberie do úvahy vaše existujúce dlhy, pretože konsolidačný úver slúži na splatenie iných pôžičiek. Je to pôžička na vyplatenie pôžičiek.

Cieľom toho, že viacero pôžičiek nahradíte jednou je väčšinou:

  • získanie nižšej úrokovej sadzby – ak máte viac pôžičiek, pri každej musíte platiť úrok, no ak ich nahradíte jednou pôžičkou, pri jednotlivých splátkach zaplatíte v konečnom dôsledku nižší úrok,
  • zvýšenie doby splatnosti – nahradením viacerých pôžičiek jednou môžete dospieť k tomu, že sa vám zvýši doba, za ktorú musíte celkovú pôžičku splatiť
  • získanie nižšej mesačnej splátky – keď získate dlhšiu dobu splatnosti pôžičky, automaticky sa vám znížia jednotlivé splátky.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky bez registra a označen . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.