sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na štúdium v zahraničí

Keď chcete študovať v zahraničí, zvyčajne je so štúdiom spojená aj nemalá finančná čiastka, ktorú je potrebné mať, aby ste mohli v zahraničí študovať. Aby ste peniaze získali, môžete si požičať. Pôžičku na štúdium v zahraničí ponúka Študentský pôžičkový fond (ŠPF).

Pôžičku môže získať študent dennej aj externej formy štúdia na zahraničnej škole. Termín podania žiadosti o pôžičku je k 31. 7. kalendárneho roka a do 20.10. kalendárneho roka (študenti prvého ročníka).

Výška pôžičky môže byť:

a)      331,94 € (10 000,-Sk)

b)      663,88 € (20 000,-Sk)

c)      995,82 € (30 000,-Sk)

d)      1327,76 € (40 000,-Sk)

e)      pôžička vo výške školného – maximálne do výšky 2655,52 €.

Pôžičku na štúdium v zahraničí môžete získať aj v bankách alebo v nebankových subjektoch, avšak tie nie sú také výhodné ako pôžička cez Študentský pôžičkový fond (ŠPF).

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky pre študentov a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.