sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na splatenie úverov

Ak sa človek dostane do zlej finančnej situácie, niekedy mu nezostáva iná možnosť, len si požičať. Niekedy sa môže stať, že úver, ktorý ste získali, sa pre vás stane postupom času nevýhodný (vysoké úroky, nevhodná dĺžka splatnosti). Vtedy môžete využiť pôžičku na splatenie úverov, vďaka ktorej bude predchádzajúci úver predčasne splatený a vy získate nový úver s lepšími podmienkami.

Pôžičku na splatenie úverov môžete získať v tej istej banke, kde máte úver, ktorý chcete nahradiť, ale môžete ju získať aj v inej banke. Táto pôžička sa taktiež nazýva aj pôžička na refinancovanie úveru, keďže jeden úver nahradíte iným, s lepšími podmienkami.

Dôvody na splatenie úveru:

  1. Zmena vašej bonity – počas čerpania úveru sa môže dlžník dostať do lepších finančných podmienok, čím sa mu zvýši aj bonita. Čím má klient vyššiu bonitu, tým je pre banku bezpečnejším klientom, a tým má pri získaní pôžičky lepšie podmienky.
  2. Hodnota nehnuteľnosti, ktorou ručíte pri úvere, sa môže zvýšiť. Ak ste získali úver v hodnote 90 % nehnuteľnosti, po refinancovaní úveru môžete získať rovnakú sumu napríklad v hodnote 70 % nehnuteľnosti alebo môžete získať pri rovnakom percente založenia nehnuteľnosti viac peňazí.
  3. V inej banke máte možnosť získať výhodnejšiu pôžičku, ako je tá vaša.
  4. Ak vám pri úvere skončí obdobie fixácie, môžete svoje splácanie zvýhodniť. Môžete tak napríklad znížiť úrokovú sadzbu.
  5. Ak máte viacero úverov, môžete tieto úvery splatiť pôžičkou na splatenie úverov a nahradíte ich jednou pôžičkou, čím získate lepšie podmienky pri splácaní pôžičky. Budete mať viac času na splatenie pôžičky a získate nižšiu úrokovú sadzbu.


Tento příspevěk byl zaslán Pôžička bez registrov a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.