sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na podnikanie

Ste podnikateľ a chcete zefektívniť svoje podnikanie a dosiahnuť vyššiu ziskovosť? Aby bolo podnikanie profitujúce, je potrebne investovať a na investovanie potrebuje podnikateľ finančné prostriedky. Tie musí nejako získať a jedným spôsobom je si ich požičať.

Pôžičku pre podnikateľov môžete získať v bankách, nebankovkách, ale aj iných subjektoch. Existuje mnoho rôznych produktov, ktoré sú pre podnikateľov poskytované.

Pôžičku pre podnikateľov môžete získať:

V banke:

Skoro každá banka na Slovensku ponúka pre podnikateľov široký výber úverových produktov. Podnikatelia musia na získanie úveru spĺňať určité podmienky, a preto je náročnejšie získať úver začínajúcim podnikateľom. Podnikatelia musia spĺňať:

  • väčšinou je vyžadovaná aspoň dvojročná história podnikateľov, začínajúci podnikatelia tak majú menej možností, no ak chcú získať úver, musia presvedčiť podnikateľským plánom,
  • výpis kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie.

V nebankovej spoločnosti:

Taktiež je ponúkaný široký výber úverových produktov, avšak nie sú oproti bankám výhodné. V nebankových subjektoch žiadajú o pôžičku väčšinou len tí podnikatelia, ktorí nemajú inú možnosť, takže majú negatívny záznam v bankovom registri. Na poskytnutie pôžičky môže byť história podnikateľa niekedy len 3 mesiace.

Ďalšie možnosti:

SZRB (Slovenská záručná a rozvojová banka):

  • poskytuje záruky komerčným bankám pre tých klientov, ktorí nemajú dostatočnú schopnosť na zabezpečenie úveru,
  • ponúka štyri druhy úverov úveru (Priame úvery, MIKROúver, Úver PODNIKATEĽKA, Úver PODNIKANIE MLADÝCH).

NARMSP (Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania):

  • poskytuje úvery podnikateľom, ktorí zamestnávajú maximálne 50 zamestnancov a zároveň ich ročný obrat nesmie byť vyšší ako 10 miliónov eur.

Pôžičky pre začínajúcich podnikateľov vo vybraných bankách:

Slovenská sporiteľna – musia preukázať schopnosť splácať úver.

Tatrabanka – poskytuje pôžičky s podporou Garančného fondu Európskeho investičného fondu.

Všeobecná úverová banka – poskytuje tzv. podnikateľskú úverovú linku, pri ktorej môžete získať peniaze okamžite. Úver je určený pre klientov, ktorí využívajú produkty VÚB. Splatnosť úveru je až 2 roky.

HVB Bank – poskytuje úver na základe podnikateľského plánu.

Poštová banka – podnikatelia musia preukázať schopnosť splácať úver.

OTP Banka – poskytuje rovnaké produkty ako podnikateľom s históriu, no na schválenie sa kladie väčší dôraz. Je potrebná jedna tretina vlastných zdrojov.

Tento příspevěk byl zaslán Najvýhodnejšie pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.