sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na počkanie

Pôžička na počkanie je taká pôžička, ktorú dostanete ihneď pri vybavovaní, hneď jak podpíšete zmluvu alebo zmenku. Túto pôžičku môžeme taktiež nazvať aj pôžička na ruku. Je to jeden z najrýchlejších spôsobov, ako môžete získať pôžičku.

Niektoré pôžičky na počkanie:

Na pobočkách pošty alebo Poštovej banky môžete získať na počkanie až 2 000 €. Stačí ak tam prídete s potrebnými dokladmi a peniaze získate za niekoľko minút priamo do ruky alebo na bankový účet.

Úver na zmenku je taktiež spôsob, ako získať peniaze na počkanie. Peniaze získate hneď ako predložíte zmenku v banke. Musíte si však nájsť veriteľa, ktorý vám bude ochotný peniaze požičať. Potom vyplníte zmenku a predložíte ju banke. Tá vám vyplatí sumu, ktorá stojí na zmenke.

Peniaze v hotovosti sa môžete získať aj v nebankových spoločnostiach (napríklad v Provident Financial).

Tento příspevěk byl zaslán Internetové pôžičky a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.