sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na materskej dovolenke

Ženy na materskej dovolenke poberajú materskú dovolenku, čo nie je stály príjem zo zamestnania, a tak majú problém získať pôžičku, pretože pri mnohých pôžičkách je stály príjem zo zamestnania vyžadovaný.

Ženy na materskej dovolenke môžu využiť priamo pôžičku pre ženy na materskej dovolenke, ktorú môžu poskytovať bankové a aj nebankové subjekty. Poskytovatelia pôžičiek chápu, že situácia, ktorú majú ženy na materskej dovolenke nie je jednoduchá, a že sa jedná o dočasný stav, preto vznikli pôžičky, ktoré sú určené výhradne pre ženy na materskej dovolenke. Ak máte negatívny záznam v bankovom registri, v žiadnej banke vám už nebude pôžička poskytnutá, a tak vám neostáva nič iné, len využiť nebankové subjekty.

Taktiež môžu využiť alternatívu, inú pôžičku, ktorá môže byť ženám na materskej dovolenke poskytnutá. Využiť môžete napríklad SMS pôžičku, pôžičku na zmenku, pri ktorej vám stačí len nájsť veriteľa, vyplniť zmenku a ísť si vybrať peniaze.  Ďalšou možnosťou je hľadať pôžičky, pri ktorých nie je vyžadované dokladovanie príjmu.

Výhody pôžičky na materskej dovolenke:

  • vybavenie je rýchle, často do 24 hodín,
  • nemusíte dokladovať príjem,
  • jedná sa o bezúčelovú pôžičku, takže peniaze môžete použiť na čokoľvek, podľa vlastného uváženia,
  • možnosť požičať už od niekoľkých desiatok EUR, až po niekoľko 1000 EUR.

Nevýhody pôžičky na materskej dovolenke:

  • jedná sa o rizikovú pôžičku, pod čím rozumieme, že žena na materskej dovolenke nemá stály príjem, a tak je na pôžičku stanovená vyššia úroková sadzba,
  • z dôvodu, že nemáte stály príjem zo zamestnania, je ťažšie získať pôžičku pre ženy na materskej dovolenke.

Tento příspevěk byl zaslán Nebankové pôžičky bez registra a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.