sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička na dlhy

Ak máte dlhy alebo problémy splácať pôžičku, existuje niekoľko spôsobov, ako riešiť takýto problém, prípadne sa vyhnúť exekúcií.

  1. Pôžička na dlhy – získate pôžičku, vďaka ktorej budú vyplatené dlhy, ktoré máte a vy budete splácať novú pôžičku. Tá je však zvyčajne s vyšším úrokom, ale aspoň sa vyhnete problémom (exekúcia), aspoň na určitú dobu.
  2. Odložte splátky istiny, splácajte len úroky – veriteľ vám môže odložiť splátky úveru a vy počas tejto doby budete splácať len úroky. Doba odkladu závisí od veriteľa.
  3. Znížte splátku zvýšením doby splatnosti úveru – ak máte úver napríklad na 2 roky, môžete zvýšiť splatnosť úveru napríklad na 5 rokov, a tým sa vám znížia mesačné splátky, ktoré nebudete mať taký veľký problém platiť.
  4. Konsolidujte– ak máte viac úverov, skúste ich skonsolidovať do jedného. Tak získate menšiu úrokovú sadzbu a vyššiu dobu splatnosti.Tento příspevěk byl zaslán Pôžička bez registrov a označen . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.