sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička cez telefón

Pôžička cez telefón je taká pôžička, ktorú vybavíte telefonicky, prípadne cez internet, no nie je vyžadovaný osobný kontakt žiadateľa a poskytovateľa pôžičky.

Telefonicky sa v súčasnosti dá vybaviť mnoho pôžičiek. Môže sa jednať o pôžičku v nižšej hodnote, ale aj o pôžičku vo výške niekoľko 1 000 eur.

Aby ste získali pôžičku cez telefón, musíte byť starší ako 18 rokov a mať trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky. Môže byť od vás vyžadované, aby ste preukázali príjem, to znamená, že sa zabezpečíte, že budete schopný splácať pôžičku.

Pôžička cez telefón je rýchla a jednoduchá, všetko môžete vybaviť telefonicky, prípadne k vám môže byť poslaný kuriér, ktorý vybaví všetky zvyšné formálnosti.

Dokonca aj keď budete platiť splátky, niekedy nemusíte nikam chodiť, pretože poskytovateľ (zamestnanec poskytovateľa) príde po splátku osobne.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky cez SMS a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.