sms pôžička ihneď
Vybaviť pôžičku hneď teraz.

Pôžička cez mobil

Pôžička cez mobil je iný názov pôžičky cez SMS. Jedná sa o rýchlu, jednoduchú pôžičku, ktorú môžete vybaviť pomocou mobilného telefónu. Pôžičku cez mobil môžete získať v banke (Poštová banka – SMS úver) alebo v nebankovej inštitúcii (Ferratum pôžička).

Okrem toho, že túto pôžičku získate do 24 hodín a jej schválenie môžete dosiahnuť do niekoľkých minút, pôžička cez mobil je výhodná aj z toho hľadiska, že si môžete požičať aj nižšie sumy peňazí, a to už od niekoľkých desiatok eur, až po niekoľko 100 eur.

Získať pôžičku cez mobil môžete dvoma spôsobmi. Buď vyplníte internetový formulár alebo zašlete SMS v požadovanom tvare na telefónne číslo poskytovateľa.

V oboch prípadoch vám príde spätná väzba, či bola žiadosť schválená alebo nie. Cez mobil môže poskytovateľ spresniť podmienky pôžičky a potom vám poskytne peniaze, buď na bankový účet alebo pomocou poštovej poukážky.

Tento příspevěk byl zaslán Pôžičky cez SMS a označen , . Záložka permalink.

komentáře jsou uzavřené.

Pôžička cez SMS

Výhody našej pôžičky

Feratum pôžičky cez SMS sú vybavované veľmi rýchlo. Počas niekoľkých minút po odoslaní SMS zistíte, či je vaša žiadosť schválená a potom už len stačí pôžičku potvrdiť a peniaze sú na ceste k vám.

Bez poplatkov vopred

Pri žiadaní o Feratum pôžičku nikdy neplatíte žiadne poplatky vopred.

Ako si požičať

Pri žiadosti cez internet je potrebné vyplniť online formulár. Po schválení pôžičky dostanete peniaze zloženkou alebo prevodom na účet do 48 hodín. O pôžičku si môžete zažiadať jednoducho aj pomocou SMS.